UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Akcja "Wisła" była niepotrzebna. Komuniści poradzili sobie z 30tyś. AK-wców, poradziliby 3tyś. UPA-owców. Bieszczady 70 lat po wojnie są puste.


Anuluj