UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jad jaki jad? na WOŁYNIU POLSKIE dzieci były nabijane na sztachety!!!!!!! A dziś oni chcą odszkodowań za akcję Wisła są BEZCZELNI a na ich stronie nie ma żadnego słowa przepraszam .jeszcze czują się ofiarami jak się nie podoba to do Kijowa droga wolna ....

1943

Anuluj