UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jad jaki jad? na WOŁYNIU POLSKIE dzieci były nabijane na sztachety!!!!!!! A dziś oni chcą odszkodowań za akcję Wisła są BEZCZELNI a na ich stronie nie ma żadnego słowa przepraszam .jeszcze czują się ofiarami jak się nie podoba to do Kijowa droga wolna ....
1943