UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pożar był na pograniczu Karczowisk i Gajewca! To czemu wysłano OSP Jegłownik a nie bliższą jednostkę OSP Gronowo Elbląskie? Sprawa do weryfikacji! Dobrze że to był pustościan a nie budynek mieszkalny.
R. M.
Pożar był na pograniczu Karczowisk i Gajewca! To czemu wysłano OSP Jegłownik a nie bliższą jednostkę OSP Gronowo Elbląskie? Sprawa do weryfikacji! Dobrze że to był pustościan a nie budynek mieszkalny.
R. M.