UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Człowiek z Elbląga - Niestety, racja. Karty do głosowania powinny być wydawane przy wejściu na wernisaż, a w inne dni przy wejściu po wykupieniu biletu. Możliwość wzięcia dowolnej ilości kart do domu oznacza, że mogą głosować ludzie którzy nawet nie widzieli wystawy, a wygra ten kto rozda więcej kartek sąsiadom do podpisania.

Bramka

Anuluj