UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oglądałem Interwencję i muszę powiedzieć, że w głowie się to nie mieści, że mamy teraz takich policjantów.
eryk
Oglądałem Interwencję i muszę powiedzieć, że w głowie się to nie mieści, że mamy teraz takich policjantów.
eryk