UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nigdy nie potrafię zrozumieć jak człowiek może być taką bestią. Takich zwyrodnialców nie naprawi żadna resocjalizacja w zakładzie karnym. Nadają się tylko na krzesło elektryczne.

drht

Anuluj