UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nigdy nie potrafię zrozumieć jak człowiek może być taką bestią. Takich zwyrodnialców nie naprawi żadna resocjalizacja w zakładzie karnym. Nadają się tylko na krzesło elektryczne.
drht
Nigdy nie potrafię zrozumieć jak człowiek może być taką bestią. Takich zwyrodnialców nie naprawi żadna resocjalizacja w zakładzie karnym. Nadają się tylko na krzesło elektryczne.
drht