UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak sie ma hajsu jak lodu i zero fantazji to można płacic tyle kasy na catering. A jak sie zapier. .. .w pracy 12 godzin z dwoma przerwami to sie myśli aby cos zjeść i wrócic do domu odpocząć bo na trening już nie ma czasu i ochoty. A co jeszcze mówic o cateringu.


Anuluj