UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zadusza Elblag bo to dla nich nic nie znaczace miasto, dla nich wazne sa ich miasteczka i wioski z ich elektoratem co pojdzie i odda na nich swoj glos, maja okolo 200 tys glosow, Pan Miron Sycz jedzie na nich od 20 lat i bedzie jechal jezeli nie dojdzie do przelamanua tej farsy, czas na blok normalnosci, ludzie nie moga glosowac nacjonalistycznie bo wtedy mamy co mamy czyli parodię demokracji
Stop z nacjonalistami w WM