UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystko na olsztyn to wasze motto . Spadajcie wiecie gdzie, degradujecie miasto Elbląg najstarsze w tych bagnach.
Wszystko na olsztyn to wasze motto . Spadajcie wiecie gdzie, degradujecie miasto Elbląg najstarsze w tych bagnach.