UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a co z drogą z Elbląga do Pogrodzia i dojazdem do Fromborka od tzw berlinki? zjazd oznaczony napisem Frombork a następnie droga do Fromborka są antyreklamą całego regionu

markow

Anuluj