UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Wcisła, a moim zdaniem jest pan złym człowiekiem i przynosi pan same szkody maszemu miastu i jego mieszkańcom. Zbliżają się wybory czas usunąć SZKODNIKA!


Anuluj