UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Wcisła, a moim zdaniem jest pan złym człowiekiem i przynosi pan same szkody maszemu miastu i jego mieszkańcom. Zbliżają się wybory czas usunąć SZKODNIKA!
Panie Wcisła, a moim zdaniem jest pan złym człowiekiem i przynosi pan same szkody maszemu miastu i jego mieszkańcom. Zbliżają się wybory czas usunąć SZKODNIKA!