UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Całe szczęście że PiS jest przy władzy i chce robić przekop, ponieważ za rządów platfusów Elbląg dalej by był w czarnej du. .e!
Całe szczęście że PiS jest przy władzy i chce robić przekop, ponieważ za rządów platfusów Elbląg dalej by był w czarnej du. .e!