UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Płynąłem Wisłą, barką turystyczną w zeszłym roku. Zero ruchu barek transportowych, mielizny, trzeba płynąć zygzakami na znaki na brzegu które zarosły krzaki i drzewa. To chyba utopia w warunkach ek. Polski. Na Renie, barki w pełnym zanurzeniu ścigają się. .. wiozą węgiel z Polski 0 30 % tańszy. .. kopalnie pozamykali. Przypomnijcie sobie NIemyjskiego. .. nikt mu nie pomógł, tylko polskie " lobby węglowe" wykończyło go. "Gondol - Jerzy znad Kanału Elbing. "


Anuluj