UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O co ci chodzi z ta natura 2000.napisz, jak zyjesz, a ja ci napisze ze szkodzisz tej naturze 2000.
Realista1
O co ci chodzi z ta natura 2000.napisz, jak zyjesz, a ja ci napisze ze szkodzisz tej naturze 2000.
Realista1