@jfgjkbcd- na masz tok myślenia po elbląsku, ostatnio też Wróblewski zniszczył wiatę przystankową ?joj
@jfgjkbcd- na masz tok myślenia po elbląsku, ostatnio też Wróblewski zniszczył wiatę przystankową ?