UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ciekawy - Osoby sprzedające bilety w muzeum prowadzą też sprzedaż w sklepikach, informację dla zwiedzających i sprzątają powierzchnie wspólne. To aż za dużo pracy. Nie wiem dlaczego tak bulwersuje Pana zakup obrazu. W końcu został zakupiony dla miejskiej, czyli Pańskiej również, instytucji. To nie są pieniądze puszczone z dymem. Na marginesie - zawsze podpisuję się imieniem i nazwiskiem. Wpisy tak nie podpisane nie są moje.