UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Większość komentarzy nie ma nic, lub ma niewiele wspólnego z felietonem. Tak więc sądzę, że podobnie nasi radni jego treścią zbytnio się nie przejmą. Ja jednak chciałbym wiedzieć, jak to jest, że kilku działaczy SM zdobyło dwukrotnie więcej unijnej kasy, niż cały departament UM razem wzięty? Może ktoś to wyjaśni?