UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak czy owak ludzie zniszczą wszystko, to kwestia czasu !!! Zastanówcie się jakby było jak oni by nie protestowali. Podejrzewam, że niszczycielski proceder byłby kilkakrotnie szybszy !!! Pozdrawiam wszystkich rozsądnych ekologów, pilnujcie naszego dobra jakim jest nienaruszona i zdrowa przyroda.
@eko