UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak nie byłoby, bo bobry się namnożyły i obgryzłyby nawet pomniki przyrody i las by szlag trafił. Lisy sie namnożyły, bo są szczepionki na wściekliznę i wyżerają teraz kuropatwy, bażanty, zające i calą masę innych zamrożonych gatunków. Dlatego regulacja populacji jest potrzebna.