UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rzeczywiście. .. .ta biedna planeta nie przetrwałaby, gdyby nie człowiek;))))) - PS. obracałem się w kręgu myśliwych - zaiste bardzo mało było tam ludzi, których nie tyle poważniej obchodziła przyroda, ale mieli jej dość wypaczony obraz :/ - są tacy i tacy oczywiście, ale nie wierzę już w jakieś zapewnienia "rzeczników" łowiectwa, jak to oni dbają o tą przyrodę. Jest to krzywdzące dla tych prawdziwych, świadomych myśliwych. .. ale niestety są oni w mniejszości, a towarzystwa wzajemnej adoracji spotykające się na łowach przy flaszce i tak ich nakryją czapkami.
Tu-bylec