UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lasy Państwowe to przedsiębiorstwo które ma pozyskiwać drewno i dbać o stan lasów. Metody na przestrzeni czasów zmieniają się na lepsze, widać jaki wpływ miało masowe nasadzanie monokultur po wojnie. Cieszmy się tym że jeszcze mamy możliwość wejścia do lasów i pozyskiwania z niego dóbr - w innych krajach nie jest tak kolorowo.
grzybiorz