UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wycinka drzew prowadzona zgodnie z opracowanymi procedurami jest racjonalna i stwarza warunki rozwoju skupisk leśnych. Te "ekologiczne krzyki" schowajcie na faktyczne zagrożenia. Gdzie byliście jak wycięto 25 ha lasu na Mierzei Wiślanej. Tam polityczna hucpa nikomu nie przeszkadzała, a przecież w efekcie nastąpiło zniszczenie środowiska (czy jeszcze ktoś wierzy w te hasła o przekopie). A tak na marginesie teraz tak dziarsko potępiani myśliwi są naprawdę potrzebni w tym ekologicznym łańcuchu. Jeżeli ktoś tego nie rozumie to jego problem i nie musi innym narzucać swojej opinii.

Pomyślimów

Anuluj