UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli dobrze zrozumiałem to gdyby nie leśnicy las by obumarl i by się rozpadł, podobna argumentacja kojarzy mi się z myśliwymi, gdyby nie te zuchy że strzelbami zwierząt już dawno by nie było, no ale gdzie te zwierzęta miałyby mieszkać jak lasu by nie było...

Edeczek

Anuluj