UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zen - Nikt normalny nie chciałby mieć stosunków z krajem, w którym te brednie wypisane powyżej uchodzą za "normalność" - PiS i podobne @Zenowi mędrki od żądań i przeprosin (w aluminiowych czapkach) wykonują krecią robotę na zlecenie waszyngtońskiej kliki, która ma nas poróżnić z rosyjskim sąsiadem w celach politycznych i gospodarczych. Styropianowa z kolei klika wykonywała te polecenia całe 3 dekady, doprowadzając swoimi błazeństwami do zapaści w wymianie handlowej, polsko-rosyjskich stosunkach wszelkiego typu, budowy rurociągów NordStream, wzmocnienia gospodarczego Rosji i konkretnych strat polskich producentów i konsumentów. Najwyższy czas skończyć z tymi PO-PiSowymi, rusofobicznymi idiotyzmami (ochoczo popieranymi przez sukienkową mafię), bo na głupawych wojenkach i szczuciu na kolejnych "onych" tracimy na każdym poziomie - wizerunkowym, gospodarczym, społecznym, etycznym wreszcie. Putin się śmieje i zdobywa kolejne punkty, Polska zaś (i Polacy) wychodzą na kraj/naród niereformowalnych pieniaczy, odwiecznych warchołów i do tego kundelków waszyngtońskiego pana. Po co nam to?
RobertKoliński