UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prawactwo to by z radością strzelało z wieżyczek obserwacyjnych do tych co tam pojadą. Obsesja zawsze pozostanie. Z ambony im nawkładają do bańki i potem baranki potulnie wszystko wykonują.


Anuluj