UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prawactwo to by z radością strzelało z wieżyczek obserwacyjnych do tych co tam pojadą. Obsesja zawsze pozostanie. Z ambony im nawkładają do bańki i potem baranki potulnie wszystko wykonują.
Prawactwo to by z radością strzelało z wieżyczek obserwacyjnych do tych co tam pojadą. Obsesja zawsze pozostanie. Z ambony im nawkładają do bańki i potem baranki potulnie wszystko wykonują.