UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To uczucie, kiedy wrogi kraj Rosja daje bezpłatne, bezproblemowe wizy dla turystów dla Polaków, a nasz najwspanialszy, najwierniejszy, najczcigodniejszy przyjaciel i sojusznik USA każe sobie płacić i upokarzać się w ambasadzie.


Anuluj