UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niee, tak robią Rosjanie. Młodzież Wszechpolska i kibole bronią Polski przed nimi właśnie i zakamuflowanymi agentami Moskwy, którzy udają dobrych Polaków. :D


Anuluj