UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niee, tak robią Rosjanie. Młodzież Wszechpolska i kibole bronią Polski przed nimi właśnie i zakamuflowanymi agentami Moskwy, którzy udają dobrych Polaków. :D
Niee, tak robią Rosjanie. Młodzież Wszechpolska i kibole bronią Polski przed nimi właśnie i zakamuflowanymi agentami Moskwy, którzy udają dobrych Polaków. :D