UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co z topieniem Elbląga przez pisowych? Paciorki dla, ,murzynków, ,w postaci niby przekopu, bez mostu w Nowakowie, likwidacja dalszych zakładów pracy, ucinanie funduszy unijnych, rządowych i samorządowych. .. .uf chyba starczy. .. .. Proszę popatrzyć na Ostródę ile tam funduszy władowano. .. .
troll2018