UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hahaha a radni to oprócz słupowania to na czymś się znają? Na budżecie to wąskie grono ??oni dostali swoje i latają z teczką udając powagę sytuacji, bawią sie swietnie kosztem mieszkańców, spijają urzedową kawkę i oblegają bar ! To ich główne zajęcia! Więc nie ma na co liczyć! Ta rada to kpina ! Wiemy jak zostala wybrana i z iloma głosami tu się dostali dzieki tym ktorzy po prostu prawnie oklamali wyborców!