UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co tyle urzędników. Zwolnić połowę. W ten sposób zaoszczedzilibysmy na remont naszych dróg i chodników.
Koczkodan
Po co tyle urzędników. Zwolnić połowę. W ten sposób zaoszczedzilibysmy na remont naszych dróg i chodników.
Koczkodan