UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A po co nam tylu radnych. Wystarczyło by 5 osób. A pieniądze zaoszczędzone mogłyby być przeznaczone na wyjazd naszej orkiestry.
Kilimandżaro
A po co nam tylu radnych. Wystarczyło by 5 osób. A pieniądze zaoszczędzone mogłyby być przeznaczone na wyjazd naszej orkiestry.
Kilimandżaro