UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A po co nam tylu radnych. Wystarczyło by 5 osób. A pieniądze zaoszczędzone mogłyby być przeznaczone na wyjazd naszej orkiestry.

Kilimandżaro

Anuluj