UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłem w Kaliningradzie sporo lat temu, ale była to wycieczka całkowicie chybiona bo to miasto było kompletnie pozbawione miejsc do zwiedzania. Mam nadzieje, że coś sie zmieniło bo jeżdżenie po paliwo i papierosy mnie nie interesuje.