UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłem w Kaliningradzie sporo lat temu, ale była to wycieczka całkowicie chybiona bo to miasto było kompletnie pozbawione miejsc do zwiedzania. Mam nadzieje, że coś sie zmieniło bo jeżdżenie po paliwo i papierosy mnie nie interesuje.


Anuluj