UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nawet na lokalnym portalu nie brakuje jak widzę bojówek lewicowych. .Ludzie, skąd w was tyle resentymetu, agresji dla wiary i braku szacunku dla bliźniego? Nasłuchaliście się Dawkinsów i innych Russellów a potem uważacie się za mądralińskich. Poczytajcie sobie może i posłuchajcie naukowców jak prof. Lennox czy prof. David Berlinski, jeśli macie za grosz uczciwości wobec samych siebie i nie chcecie żyć w zaślepieniu ateizmu. Przypominacie głuchego na koncercie symfonicznym, który nie tylko twierdzi, że muzyka nie istnieje, ponieważ jej sam nie jest w stanie usłyszeć, ale jeszcze domaga się rozwiązania orkiestry i wyśmiewa melomanów.
konserwatysta