UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chciałam napisać, że super fotoreportaż, Michał (ostatnie zdjęcie genialne! i ci ludzie spoza sytuacji :D) a tu patrze 7 stron komentarzy! i to hejtów wow nieźle. ..

Agatak

Anuluj