UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Płonący samochód stał co prawda poza główną drogą, ale auta nią jadące stawały na widok czarnego dymu a ludzie, którzy z nich wysiedli biegli na ratunek z myślą że był wypadek i komuś trzeba udzielić pomocy. Sytuacja na drodze sama w sobie robiła się bardzo niebezpieczna. Na poboczu stało kilka samochodów. Kręcili się tam zdenerwowani ludzie którzy wezwali straż pożarną. Także z drugiej strony szosy zaczęły stawać auta. A obok przejeżdżały inne samochody. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale proszę pomyśleć jakie zagrożenie na drodze spowodowała czyjaś bezmyślność...
RR