UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Porzucony 2-3tygodnie temu, i nikt się nie zainteresował stojącym samochodem, właściciel nie zgłosił na policję, chyba że sam go porzucił i liczy na odszkodowanie

Mazurek 1

Anuluj