UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Porzucony 2-3tygodnie temu, i nikt się nie zainteresował stojącym samochodem, właściciel nie zgłosił na policję, chyba że sam go porzucił i liczy na odszkodowanie
Mazurek 1
Porzucony 2-3tygodnie temu, i nikt się nie zainteresował stojącym samochodem, właściciel nie zgłosił na policję, chyba że sam go porzucił i liczy na odszkodowanie
Mazurek 1