UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miałam okazje mijac te dziwne motory z rejestracjami na" W" i musze przyznać ze stwarzały zagrozenie swoja jazda zmieniając co chwile pas a ten trzy kołowy zachowywał się tak jakby cała szerokość jezdni nalezała do niego. NOOO i się doigrały. Cała dzisiejsza jazda siódemka na mierzeje to jeden stres przez kierowców z rejestracjami na W którzy nic nie robia sobie z zasad ruchu drogowego i wyprzedzają z prawej strony. DZIKUSY