UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miałam okazje mijac te dziwne motory z rejestracjami na" W" i musze przyznać ze stwarzały zagrozenie swoja jazda zmieniając co chwile pas a ten trzy kołowy zachowywał się tak jakby cała szerokość jezdni nalezała do niego. NOOO i się doigrały. Cała dzisiejsza jazda siódemka na mierzeje to jeden stres przez kierowców z rejestracjami na W którzy nic nie robia sobie z zasad ruchu drogowego i wyprzedzają z prawej strony. DZIKUSY


Anuluj