UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sam jestes jełopem!!!!!To ze lubisz komus pod samochod włazic to gratuluje samobojco ze jeszcze masz mozliwosc pisania tu komentarzy. Rowerzysta rowniez powinien rozejrzec sie czy cos nie jedzie a nie jak swieta krowa jechac przed siebie!!!!


Anuluj