UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do przechodzień, uczą tez jeżdżenia po trawnikach ?? Nie ma tam ścieżki rowerowej, chodnika, co więcej przejścia dla pieszych więc jego tam w ogóle nie powinno być. Droga jest 2 metry dalej.
xxxxxx
do przechodzień, uczą tez jeżdżenia po trawnikach ?? Nie ma tam ścieżki rowerowej, chodnika, co więcej przejścia dla pieszych więc jego tam w ogóle nie powinno być. Droga jest 2 metry dalej.
xxxxxx