UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do przechodzień, uczą tez jeżdżenia po trawnikach ?? Nie ma tam ścieżki rowerowej, chodnika, co więcej przejścia dla pieszych więc jego tam w ogóle nie powinno być. Droga jest 2 metry dalej.

xxxxxx

Anuluj