UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Super, aż przyjemnie popatrzeć na taką młodzież wysportowaną, wysoką, szczupłą, w dzisiejszych czasach zaczyna być to rzadkością i martwią tylko puste trybuny. W szkołach wychowawcy wolą poprowadzić dzieci na lody niż na salę gimnastyczną, szkoda bo jest z kogo brać przykład

V

Anuluj