UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
,, ,na scenie powinien stać też Major, to on w Elblągu jest najbardziej aktywną osobą promującą ten sport.
wiemipowiem
,, ,na scenie powinien stać też Major, to on w Elblągu jest najbardziej aktywną osobą promującą ten sport.
wiemipowiem