UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Spójrzmy z innej strony Elbląg ma guzik do powiedzenia ws kanału elbląskiego, żegluga też nie elbląska. Nic i tyle.
Spójrzmy z innej strony Elbląg ma guzik do powiedzenia ws kanału elbląskiego, żegluga też nie elbląska. Nic i tyle.