UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - Panie Koliński. Przypominam Panu że pauperyzacja zawodu nauczyciela miała swój początek za czasów PRLu. To od lat najgorzej opłacana grupa zawodowa której nadawano sztuczne przywileje najczęściej uzgadniana między resortem i działaczami ZNP. Dziś kiedy prawo pozwala na strajk ta grupa zawodowa zdecydowała pod presją wziąć w nim udział często wbrew własnym przekonaniom, mając jednocześnie nadzieję na uregulowanie swojego statusu zawodowego i finansowego. Problem w tym że to głównie klasa na której pan tak polega wykazała najmniej zrozumienia dla tego strajku.