UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dajcie im podwyzki, wszystkim rozdajcie wedlug potrzeb i kazdy bedzie szczesliwy. Czyli 5 dla mnie 1 dla ciebie.


Anuluj