UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Normans- już niedługo cmoknie nas "w pompkę" samo życie tzn. ekonomia. Zapłacimy wszyscy, ci z prawa i lewa i "bezwyznaniowcy", będziemy płakać i płacić- my, nasze dzieci i wnuki. Zadłużenie państwa przekroczyło bilion zł i będzie ciągle rosło" bo nam się wszystkp po prostu należy".

babunia

Anuluj