UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Normans- już niedługo cmoknie nas "w pompkę" samo życie tzn. ekonomia. Zapłacimy wszyscy, ci z prawa i lewa i "bezwyznaniowcy", będziemy płakać i płacić- my, nasze dzieci i wnuki. Zadłużenie państwa przekroczyło bilion zł i będzie ciągle rosło" bo nam się wszystkp po prostu należy".
babunia