UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
po 1989 roku nie zniszczona żadnej wspólnoty narodowej, bo ją komuchy zniszczyły przez 45 lat swoich rzadów dużo wczesniej, zniszczona owszem wspólnotę wszelkiej maści szumowin sbeckopartyjnych, członkowie tej wspólnoty są obecnie niczym sieroty, zbierają się tu, zbierają się tam, coś tam krzyczą, coś tam dyskutują i myslą, że stare dobre czasy komuchoukładów wrócą i Rosja wroci i oni będa dalej sobie żyli i sie pasli na krzydzie reszty Polaków, daremne trudy, te czasy już na pewno nie wróca, czas się zabrac za uczciwą pracę
aspa