UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dwa Plemiona to PiS i PO a reszta to dumny Polski narod i suweren i tyle w temacie. Podzielony jest tylko sejm i senat a tu w narodzie jest jednomyslna wspolnota. Jak ide na miasto, do rodziny, do kina i na spacer gdziekolwiek wogole i z nikim nie rozmawiam o polityce, nie wiem czy moj kochany rozmowca jest z pisu czy z paltformy bo wogole malo i nic mnie to nie obchodzi. Milego weekendu i rzygac jesli juz to po dobrym trunku;)