UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Masz rację, dostajemy resztki z Pańskiego stołu. To czego nie wydadzą w Olsztynie to skarpie Nam. A poza tym, to ten obiekt konserwatora jest denny i wstyd dla niego, że pierwotnie zaprojektowany był na miarę XXI wieku, a tak to powiększyli stodołę, ponieważ gwiazda na dachu ich zachwyciła. Już większej bzdury to nie słyszałam. Nie mamy szczęścia do włodarzy, żle głosujemy i wybieramy wiochę z czasów króla ćwieczka.


Anuluj