UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nigdy nie zagłosowałem na PIS. Niestety jak patrze-słucham naszej "mondrej" (nie mądrej) opozycji, to właśnie wymiotować się chce. Wiecie opozycjo, że PIS tylko przez waszą niewiedzę i dyletanctwo teraz rządzi. Daliście i dajecie nadal ciała na całej linii. Brakuje wam jednego przynajmniej mądrego człowieka. Macie za to wielu "mondrych" cwaniaków. Ludzie to widzą i efekt jest taki, ze rządzi (broi) teraz PIS. Tyle do opozycji.