UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego frekwencja jest niższa niż na zachodzie - bo nie szanujecie obywatela. Polska to zacofany kraj, z brakiem szacunku dla obywateli, Oszukiwaniem obywateli w obietnicach wyborczych. Dopuszczaniem cwaniaków - oszustów do władzy.


Anuluj